50 yaşındaki adam ve pisliğin hayaleti: Hedefiniz nedir?

Hasan

New member
Kocam 50 yaşına girdi ve kokusunu şimdiden alabiliyorum: bir pislikle ayrılmak çiftin üzerinden uçar. Belki de beni delice sevdiği ve bensizliğe dayanamadığı için bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek.

Şimdi ciddi konuşuyorum: Erkekler bu yaşa geldiklerinde ne olur? Çünkü şunu açıkça söyleyelim: Erkeklerin başına 50 yaşına geldiklerinde BİR ŞEY olur.

Menopoz, ateş basması, kuruluk ve araba kullanma hakkında çok fazla konuşma var ama andropoz mu? onlara nasıl çarpıyor? Andropoz nedir diye soruyorsunuz? Bir erkeğin testosteronu düşmeye başladığında, cinsel isteği azalır, ereksiyon sorunları olur ve tekrarlanır mı? Bazı durumlarda pisliklerden gerçekten hoşlanmaya başlıyor.

Bazıları bir deri ceket alır, kendilerine bir içki verir (yapmayın, gri saç çok daha iyi görünüyor, yemin ederim!). Belli bir alım gücü varsa saç yapanlar var; ve eğer daha fazla satın alma gücüne sahiplerse, yemek odası yenilendi (Evinizdeki mobilyalardan değil, dişlerden bahsediyorum; bu sizin için evi kendi inisiyatifinizle yeniden şekillendirmeyi düşünmeniz nadir bir durum olabilir).

Bir de dışarı çıkmaya karar verenler var vampirleştirmek mi? Bunu söylemek çok mu fazla? Çok kırgın mı görünüyor? Olabilir. Kusura bakmayın ama Chiche Gelblung'un bir erkek için ideal partnerin yaşının yarısı artı 7 olduğunu söylediğini dinleyerek büyüyen o nesilden olduğumu açıklığa kavuşturmalıyım. Bu gazeteciye göre 50 yaşındaki bir erkeğin ideal partneri, 32 yaşında bir kız olurdu. Buraya kadar her şey yolunda, “giy”.

Ama şimdi kızların tarafını tutarsak 46 yaşındayım 80 yaşında biriyle çıkmak zorunda mıyım? Durum nasıl? Peki 59 yaşındaki arkadaşım Laura 104 yaşındaki biriyle çıkmalı mı? Biraz büyük değil mi Chiche? Dikkatli ol, biraz düşün, kendinden büyük biriyle çıkmayı, Seni daha genç hissettirebilir, bilemiyorum…

Bildiğim şey, kocamın “yepyeni ellili yaşlarındaki” arkadaşlarının birçoğunun, kendisinden onlarca yaş büyük kızlarla çıktığıdır.

Asalet mecburdur ki, onların havalı, eğlenceli kızlar olduğunu söylemeliyim; bazıları belki de benim yaşımdaki bazılarından daha zeki. Ancak çağdaşlarımı savunmak adına şunu söylemeliyim ki 50 yaşında bir adam için benim kuşağımdan insanlarla takılmak harika bir şey. Artık “kızların” sahip olduğu kolajen ve elastine sahip olmayabiliriz, popolarımız yeni şekiller alıyor olabilir (her ne kadar 30 yaşında olmak her şeyin yerli yerinde olduğunu garanti etmese de). Ayrıca büyük partilere gitmeye (o hafta kaçıracağımızı bilmediğimiz sürece) veya kısa bir partiye gitmeye de hazır olmayabiliriz. Hızlı olan hiçbir şey bile değil. Ancak deneyime değer verilmesi gerekir. Ayrıca akılda tutulması gereken çok önemli bir şey var: Artık teklifler veya tartışmalar için eskisi kadar enerji yok. Zaten “toksik bağlanma” aşamasını tam olarak yaşadık ve şimdi sadece iyi vakit geçirmek istiyoruz. Artık genel olarak “küçük çocukları” istemiyoruz, çünkü ne buna ne de yüksek sesli müzik olan ve kontrolsüz ortamlarda bulunmaya yetecek kadar enerji yok. Biz daha çok muhteşem uykular, hoş sohbetler ve kaşıklaşma teklifinde bulunuyoruz.

Gutmann: “Artık hedef olmayan insanların hedefi oldum.”

Açıkçası, benim yaşımdakilerin çoğu için söylediklerimin hepsi saçmalık ve onlar tüm yaşamları boyunca gençlerle birlikte olmayı tercih ediyorlar. Pek çok kişinin kendini suçlu hissettiği ince bir farkla. Acaba herhangi bir erkek genç bir kıza ilgi duyduğu için kendini suçlu hissedip hissetmedi?

Benim adıma, bir pislikle çıkmanın tuhaf olacağını düşünüyorum. Ona bilgisayarımın bozulduğunu söyle, eve gelip tamir etsin, ben de ona “Sen McGyver'sın” ya da “Sen benim Çekiç Çekicimsin” ya da “A Tugayı'ndan Murdock gibi delisin” falan derim. vintage” bu yüzden Google’da arama yapması gerekiyor Bu kadının neden bahsettiğini anlamak için.

Gerçek şu ki, bir gün “Levant dünyasına” dönersem, hedefimin tam olarak ne olduğunu bilemeyeceğim sanırım (çünkü insan hiçbir şeyden emin olmuyor), çağdaş şeyleri seviyorum, yaşıtım biriyle çıkmayı seviyorum. Sorun şu ki, benim yaşımın bir kısmı için zaten yaşlıyım, çünkü zaman geçtikçe erkeklerde ve kadınlarda tuhaf bir şeyler oluyor: Artık hedef olmadığım insanların hedefi oldum. Mesela ben 20 yaşımdayken belki 23 yaşında bir çocuk benden hoşlanıyordu. Ve şimdi 49 yaşında olan aynı varlık benim onun için yaşlı olduğuma inanıyor olabilir. Her ne kadar her şeyde olduğu gibi zevk olsalar da…

Her zaman hayatın binlerce şeyin kalıcı bir dökümü olduğunu ve herkesin farklı şeyler aradığını düşünürüm. Bunu öğrenmelisin Herkesin kadrosunda yer alamazsınız ama önemli olan bizim için gerçekten önemli olanın içinde olabilmektir.

Varlığımı sürdürmek benim için önemli yıllar önce içinde bulunduğum oyuncu kadrosunun adayı. Sana bahsettiğim adam 50 yaşına yeni girdi. Yeni bir on yıla yeni giren 74 modeli. Pek çok rahatsızlığı olmasına rağmen gayet iyi çalışan bu 78 modelini tercih etmek için hala nedenleriniz vardır umarım.